Leden 2007

Richie-po návratu

27. ledna 2007 v 12:10 | tiki |  Richie

Richie a yvonne

26. ledna 2007 v 15:00 | tiki |  Richie

Richie je z5 v us5:)

26. ledna 2007 v 14:59 | tiki |  Richie
Richie po velkym rozhodování se nakonec ke klukům vrátil.Doufám že se zase "nezhroutí" a bude pořád bez pauzi v us5!

Přátelé

21. ledna 2007 v 9:52 | tiki |  Info-Richie Stringini
US5
S klukama Chrisem, Izzym, Jayem a Mikelem jsme se navzájem hodně sblížili při soutěži ,Big in america když jsme jeli do lesa stanovat a měli jsme se společně připravovat na případný úspěch US5. Kluci jsou má druhá rodina, skvěle si rozumíme. Ale, aby to všechno fungovalo, tak máme takový rituál: Jednou týdně si společně sedneme a řešíme naše vzájemné nedorozumění. Neboť jen tak může naše přátelství a společný život fungovat tak jak má!!

Hilary Duff

Hilary Hilary se proslavila díky roli Lizzy McGuire,roli Sam v Moderní Popelce a dalších úspěšných filmech. Mimo to vydala dvě CD "Metamorphosis" a "Hilary Duff". V USA je považována za největší rivalku herečky a zpěvačky Lindsay Lohan.
Richie s Hilary se seznámili a spřátelili při natáčení seriálu Lizzy McGuire. "Hilary byla má vysněná dívka" říká Richie. Hilary je pro Richieho do dnes jeho nejlepší kamarádkou.

Lalaine

Lalaine Lalaine hrála jednu z rolí v seriálu Lizzy McGuire, při natáčení tohoto seriálu se také seznámila s Richiem a hned se do sebe zamilovali- údajně spolu chodili skoro dva roky a ještě dnes jsou dobří přátelé.
Na jejích stránkách www.lalaine.net najdete společné fotky Richieho a Lalaine. Mimo to také pár ukázek z jejích písní, které jsou k dostání jen v USA.
John je Richieho první nejlepší kamarád.Znají se už pěkně dlouho.John je také z Wheaton/Illinois,ale mezitím navštěvoval kolej v Kansasu tam studoval filmy.On chce být hercem nebo ředitelem.John také s Richiem už filmoval nějáký malý horor.
Jessica také bydlí v Wheatonovi/Illinois.Jessica tná celou Stringini-rodinu ve skutečnosti je dobrý přítel celé rodiny. Jako přítel podporuje Richieho a chtěla by navštívit Richieho v Německu a poznat US5.
Sarady a Leif...

Sarady je také od Wheatona/Illinois.Ona také zná Richieho už velmi dlouho a je pro něj dobrým kamarádem.Ve skutečnosti, to je vlastně Sarady s kým Richie sdílel ten první polibek v 6-ti letech.Leif je legrační chlap, vždy lidi dokáže rozesmát.On je Sarady přítel.A vždy se potlouká s Richiem a s jeho kamarády.
Matt...

Matt znal Richieho možná déle než někdo.Matt modeluje a je zkouší se dostat do filmů.On je jeden z přátel s kým Richie postavil strašidelný dům v vnitřkách prázdného velkého státu u kraje výstaviště na okolí Wheatona.
Jackie a Lauren...

Ta vlevo je Jackie.Ona je také od Wheatona/Illinois.Znala Richieho dlouhou dobu a tak je Jackie opravdu blízký přítel.Úplně jako Jackie Lauren je jeden z jeho nejlepších přátel. Kdykoli on je zpět ve městě ona a Jackie jsou vždy v Wheaton skupině lidí, kteří se potloukají.


Sweet:))

17. ledna 2007 v 17:42 | tiki |  Richie

Z Bravíčka..:)

17. ledna 2007 v 17:24 | tiki |  US 5
hmm pěkný:)

3 fota z viva live!

17. ledna 2007 v 17:23 | tiki |  US 5

Něm.časopis Bravo

17. ledna 2007 v 17:21 | tiki |  Richie

Richie foto pro Bravo

17. ledna 2007 v 17:01 | tiki |  Richie

Klip-365 days

13. ledna 2007 v 17:00 | tiki |  Různá videa

Rozhovor ..

7. ledna 2007 v 19:25 | tiki |  Richie
Rozhovor s Richiem ai Martou->
BRAVO: Jak to vidíš ve vašem vztahu s Richiem?
MARTA: Chtěla bych ho v každém případé ještě lépe poznat.
BRAVO: Přeješ si s Richiem pevný vztah?
MARTA: Ano. Jsem do něj už opravdu zamilovaná. Ale čas musí ukázat sám, co by z nás mohlo být.
BRAVO: Co se ti na Richiem líbí?
MARTA: On je tak milý. A zábavný. Když mi dal v restauraci růže, málem jsem štěstím umřela. Jsem s nim prostě tak neskutečně šťastná! Ráda si s ním povídám.
BRAVO: Ale mezi vámi prý mělo dojít i k něčemu víc než jen k obyčejnému laškování! Prozradila si jednomu svému kamarádovy, že už jsi s Richiem spala. A ten to prozradil nám. Opravdu jsi s ním měla sex?
MARTA (smích): můžu říct jen tohle: Ten kdo si myslí, že není Richie homosexuál, ten má stoprocentně pravdu! Všechno ostatní je soukromá věc jen mezi mnou a ním!
BRAVO: Žene se tu pověst, že jsi těhotná! Co na to říkáš?
MARTA: Nechtěla bych nic prozradit předem. Musím nejdřív mluvit s Richiem.
BRAVO: Richie nám ale prozradil, že do tebe není zamilovaný. Jak se teď cítíš?
MARTA: To řekl? Ano, tak to mě hodně mrzí. Já už si myslela, že ke mně cítí něco podobného jako já k němu, ale ještě bych to ráda projednala s ním, předtím než udělám ukvapené rozhodnutí
BRAVO: Jak to jde s Martou? Jak jste se vůbec seznámili?
Richie: Před pár týdny jsem byl s Jayem v jednom baru v Berlíně. Marta seděla u stolu naproti nám. Naši společní přátelé nás navzájem seznámili. Ihnem mi přišla sympatická a tak jsem se jí zeptal jestli by se mnou třeba někdy nezašla na večeři. Jsem normální muž a taky si někdy potřebuju někam zajít s pěknou holkou.
BRAVO: Jak často jste se už setkali?
Richie: Párkrát. Nepočítám to.
BRAVO: Proč zrovna Marta?
Richie: Nemám žádný určitý důvod. Myslim, že je sladká. Ale mohla by to být klidně i jiná holka. Prostě byla ve správný čas na správném místě.
BRAVO: Marta je o šest let starší než ty. Hraje to nějakou roli?
Richie: To je mi jedno. Když je mi holka sympatická, věk nehraje žádnou roli.
BRAVO: Dostali jsme fotku, na které se s Martou líbáš.
Richie: Jo. Je to snad zakázaný?
BRAVO: Ne, ale my jsme to mysleli jinak: jak jste daleko ve vašem vztahu?
Richie: Momentálně bych to nazval přátelství.
BRAVO: Kamarádi? Mluvili jsme s Martou a ona je do tebe totálně zamilovaná.
Richie: Fakt? Tak to je sladký, ale my jsme se dohodli, že by to stejně nemělo šanci, pokračovat ve vztahu. Jsem sám, stejně bysme se vídali jen zřídka. Pro mě je stále nejdůležitější muzika, US5 a moje rodina. Nejsem do ní zamilovaný.(!!!!!!!!)
BRAVO: Takže konec poplachu pro tvé fanoušky. Nemáš žádnou přítelkyni?
Richie: Ne (smích)! Doufám, že mi fanoušci věří! Je mi 18, cestuju se skupinou po světě, nemám skoro žádné volno- a když už nějaké mám, chci si užít co největší legrace. Povídám si s Izzym, Chrisem, Mikelem a Jayem o všem a to je něco, co mi nemůže dát žádná žena.
BRAVO: Spal si s Martou?
Richie: To, co se děje za zavřenýma dveřma, je moje věc! Je to jen mezi námi dvěma. Už o tom nechci víc veřejně mluvit.
BRAVO: Ale vede se fáma o tom, že je s tebou Marta těhotná..
Richie: (smích) Těchotná?! Dobře, políbili jsme se sice víckrát jak jednou- ale těchotná? Nedokážu si to představit. Doteď mi nic neřekla.
BRAVO: Poslední dva roky stále jen vyprávíš, že si přeješ být do svatby panicem a najít si velkou lásku.. Změnilo se to v něčem?
Richie: Stále hledám velkou lásku. A jinak taky můžu říct: Změnil jsem se. Jak řeším své hodnoty a představy, to je také moje privátní věc, stejně jako můj milostný život. Stojím si za vším, co jsem kdy řekl a udělal a ničeho nelituji.
BRAVO: Věděl jsi o jejích nahých fotografiích?
Richie: Nahých fotografiích? Jakých nahých fotografiích?
BRAVO: Marta se nechává fotit bez oblečení. Neřekla ti o tom ještě?
Richie: Ehm.. NE!
BRAVO: Jsi teď naštvaný?
Richie: Musím tomu ještě víc porozumnět, proč se nechávala fotit nahá? Ale v zásadě mi to nepřipadá zas tak bláznivé.
BRAVO: Viděl už jsi jí někdy nahou?
Richie: (smích) Nechci se k tomu vyjadřovat..
BRAVO: Mluvili jste spolu, ty a Marta, od té doby, co se na toto téma tak hořečně diskutuje?
Richie: Telefonoval jsem s ní před mým odletem do USA. Budeme spolu trávit Nový rok a o všem si pak promluvíme. Dříve si na tuto situaci nedokážu udělat obrázek. Ale určitě jí dám šanci, aby mi všechno vysvětlila.
BRAVO: Nejseš naštvaný, že Marta vše o vašem vztahu prozradila médiím?
Richie: Nedokážu si představit, že byla tázána novinářema co mezi náma je a že to všechno prozradila. Nemůžu o tom říct nic špatného a taky nikdy neřeknu.
naštěstí do ní neni zamilovanej!!uf:D zdroj omlouvám se na copy

Líbí se ti design?

7. ledna 2007 v 15:56 | tiki |  Ankety
Líbí se ti desing ? mám ho změnit?

Fotečka Jaye

7. ledna 2007 v 11:13 | tiki |  Jay

Podpisy:)

7. ledna 2007 v 11:12 | tiki |  US 5